Janek próbował uwieść Marokankę za pomocą Tindera. Nagrał przebieg całego spotkania

“Z Tinderem przez świat” – to kanał na YouTube, którego celem jest zbadanie, jak sprawdza się aplikacja Tinder poza granicami naszego kraju. Aby poznać odpowiedź na to pytanie, dwójka śmiałków przemierza inne państwa w celu poszukiwania przygód za pośrednictwem wspomnianej wcześniej aplikacji.

“Z Tinderem przez świat”

Paweł i Kfiatek – Janek, z kanału “Z Tinderem przez świat” odwiedzili Marrakesz, miasto w zachodnim Maroku. To właśnie tam za pomocą Tindera nawiązali kilka znajomości, a przebieg spotkań nagrali i zmontowali wideo. Oto efekt finalny:

Od tego zaczęli

Bohaterowie kanału zaczęli od przygotowań profili na Tinderze. W tym celu musieli wyszukać i opublikować w aplikacji “swoje najlepsze zdjęcia” i znaleźć sposób, jak w zaledwie 500 znakach zachęcić użytkowniczki do konwersacji, a w konsekwencji spotkania. Później przechodzili do lajkowania profili dziewczyn z zagranicy, aby zachęcić je do nawiązania kontaktu.

Janek próbował uwieść Marokankę za pomocą Tindera. Nagrał przebieg całego spotkania
UdostępnijFacebook

“Z Tinderem przez Maroko”

Podczas wyprawy Kfiatek, który podał i przebrał się za Hassana, postanowił podejść do tematu profesjonalnie. W tym celu opublikował na swoim profilu zdjęcia, na których przypominał tamtejszego mężczyznę. Już wkrótce udało mu się zaaranżować spotkanie szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Później poszło już z górki.

Janek próbował uwieść Marokankę za pomocą Tindera. Nagrał przebieg całego spotkaniaUdostępnij

Wiadomo, że na tym nie koniec przygód chłopaków. Już wkrótce zostaną podbite kolejne kraje 😉

Źródło: youtube.com, facebook.com | Fotografie: youtube.com