Suknia ślubna Dody kosztowała krocie. Koszt samego przymierzenia to 400 złotych

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o ślubie Dody, która wyszła za producenta filmowego, Emila Stępnia – więcej na ten temat przeczytacie we wcześniejszym artykule. I choć cała ceremonia, która odbyła się na południu Hiszpanii, była utrzymywana w ścisłej tajemnicy i praktycznie nikt nie miał o niej pojęcia, teraz światło dzienne ujrzał kolejny fakt, a mianowicie cena i pochodzenie sukni Dody.

Kreacja ślubna

Kreacja Doroty to model z hiszpańskiej kolekcji Berta jesień/zima 2017, która cechuje się ręcznie wyszywanymi koronkami, półprzezroczystym gorsetem i pięknym, długim trenem, który podobno zaprojektowała sama.

Jak się już domyślasz, piękna i spektakularna suknia gwiazdy kosztowała krocie. Ile? Ciężko to jednoznacznie określić. Wiadomo jednak, że ceny sukni ślubnych Berta zaczynają się od 30 tysięcy złotych.

Za samo przymierzenie sukni w salonie trzeba zapłacić 400 złotych. Jak donosi portal Party.pl, kreacja Dody mogła kosztować w granicach 54 tysięcy złotych. Dorota poinformowała na Facebooku, że kupiła ją w warszawskim salonie Madonna.

Nie zważając na cenę trzeba przyznać, że Panna Młoda wyglądał olśniewająco

Źródło: ofeminin.pl | Fotografie: instagram.com