Meghan odniosła się do plotek na temat płci dziecka. Uchyliła rąbka tajemnicy

Tuż przed swoją australijską trasą książę Harry i Meghan Markle ogłosili (za pośrednictwem Kensington Palace), że spodziewają się pierwszego dziecka, które na świecie ma się pojawić pod koniec kwietnia 2019 roku. Jednak niewiele więcej wiadomo o książęcym potomku.

Jedno z największych pytań, jakie zadają fani brytyjskiego dworu, dotyczny płci dziecka księżnej Meghan i księcia Harry’ego

Księżna z Sussex w końcu zdradziła nieco więcej w tym temacie, a wszystko uchwyciło czujne oko kamery.

W czasie rozdania nagród Endeavor Fund Awards, 7 lutego 2019 w Londynie, Meghan wystąpiła w zjawiskowej kreacji, która podkreślała jej błogosławiony stan

Nie zabrakło także rozmów o przyszłym macierzyństwie i pytań dotyczących płci. Kamera uchwyciła ten moment, w którym księżna Meghan w czasie rozmowy wyznaje, że nie wie, jakiej płci jest ich maleństwo.

Tak, zdecydowaliśmy się zachować to w tajemnicy. Bez względu na wszystko to będzie dla nas niespodzianka

Czy para faktycznie nie wie, jakiej płci będzie ich dziecko? A może zdecydowali, że właśnie w ten sposób będą odpowiadać na wścibskie komentarze?

Nie dowiemy się tego najprawdopodobniej nigdy, ale przyznać trzeba, że ciężko sobie wyobrazić, aby w rodzinie królewskiej, gdzie wszystko jest dokładnie zaplanowane, można było sobie pozwolić na taki ruch.

Jakie jest wasze zdanie?

Źródło: youtube.com | Fotografie: youtube.com, instagram.com