Wybierz pierścionek który nosisz na palcu. Jego rodzaj i kształt świadczy o Twoim charakterze

Ubrania i dodatki z pozoru mogą nie mieć znaczenia, jednak to ważny element, który świadczy o tym, jaki masz charakter i dominujące cechy. Jeśli chcesz wiedzieć, co znaczy, gdy dokonujesz takich, a nie innych wyborów, koniecznie czytaj dalej.

Teraz masz czas, aby zerknąć do swojej szkatułki z biżuterią i ocenić, które błyskotki nosisz najczęściej.

1. Z perłą

Nie wierzysz w przesądy i jesteś pewna siebie. Nie obchodzi Cię zdanie innych i uważasz się często za nieomylną. Jesteś nieufna i nie wierzysz w komplementy, ale doceniasz piękno.

2. Z kamieniem

Masz poczucie, że wszystko, co zrobisz, do Ciebie wraca i nie chcesz żyć w przeświadczeniu, że zło popłaca. Skupiasz się na dobrych uczynkach. Kochasz zwierzęta i naturę. Masz w sobie dużo empatii i gdybyś tylko mogła, wzięłabyś do domu wszystkie biedne pieski i kotki.

3. Konkretny kształt

Chcesz w ten sposób pokazać innym siebie i masz potrzebę akceptacji. Mimo, że jest w Tobie ogromny potencjał, Ty chowasz się za dodatkami, które skupiają na sobie uwagę.

4. Kilka obok siebie

Jesteś duszą towarzystwa i każdy chce spędzać z Tobą czas. Niestety to może prowadzić do tego, że więcej mężczyzn traktuje Cię jak kumpelkę, a nie jak materiał na partnerkę.

5. Minimalistyczny

Cenisz sobie spokój i nie lubisz przepychu. Nigdy nie zdradziłabyś ukochanego i wiesz, że w związku nie ma na to miejsca. Nie lubisz nocnego życia, za to kochasz teatr i wystawy.

6. Jak zaręczynowy

Jesteś ogromną romantyczką i uważasz, że najważniejsza na świecie jest miłość. Wiele byś zrobiła dla ukochanego i nie rozumiesz koleżanek singielek, które cieszą się z życia z kotem.

Fotografie: metdaan.com