3 najbardziej nietypowe rodziny. Jeśli myśleliście, że Wasza jest dziwna, zmienicie zadanie

Być może przyszło Wam kiedyś do głowy, że Wasza rodzina jest dziwna lub nietypowa. Jednak z pewnością nie z takiego powodu jak rodziny, o których przeczytacie poniżej…

#1 Rodzina Duggarów

wikimedia
Udostępnijwikimedia

James i Michelle Duggar pobrali się 21 lipca 1984 roku, tuż po ukończeniu przez Michelle szkoły średniej. Początkowo z planowaniem pociech postanowili czekać i kobieta używała tabletek antykoncepcyjnych. W końcu jednak przestała i na świecie pojawił się pierwszy syn pary. Po tej ciąży Michelle znów wróciła do stosowania tej samej metody antykoncepcji.

Gdy zapragnęli mieć kolejne dziecko, udało się to bardzo szybko po odstawieniu medykamentów. Niestety, radość pary nie trwała długo. Kobieta poroniła. James i Michelle doszli wówczas do wniosku, że zaprzestaną używania antykoncepcji, a ilość swoich pociech pozostawią w gestii Boga.

Dziś ta dwójka doczekała się aż 19-stu dzieci. Michelle była też w ciąży z 20 maleństwem, które niestety poroniła.

Państwo Duggarowie wychowali swoje dzieci bez jakiejkolwiek pomocy ze strony państwa czy zaciągania kredytów. W dodatku wszystkie pociechy były kształcone w domu.

Obecnie cała rodzina mieszka w zbudowanym własnymi rękoma ogromnym domu, w którym jest 9 łazienek, 4 pralki, 4 automatycznne suszarki do bielizny, 3 lodówki, 4 zamrażarki i dwie kuchnie, w tym jedna przemysłowa. Każdy dzień rozpoczynają i kończą modlitwą, w której udział biorą wszyscy członkowie rodziny.

Duggarowie doczekali się też własnego reality show, które miało aż 10 sezonów.

#2 Babcia i Wnuk

youtube.com
Udostępnijyoutube.com

Pearl Carter ma 72 lata i jest w związku z 26-letnim Philem Baileyem. To prawda, że różnica wieku pomiędzy zakochanymi jest niezwykle szokująca, ale to jeszcze nie wszystko… Phil jest…wnukiem Pearl! Trudno uwierzyć w tę historię, ale jest ona w 100% prawdziwa. Jako pierwszy poinformował tym The Sun.

Kochankowie po raz pierwszy spotkali się dopiero w 2006 roku. Właśnie wtedy na raka mózgu zmarła córka Pearl, a matka Phila. Doświadczona kobieta przyznała, że do swojego wnuka pociąg seksualny poczuła już przy pierwszym spotkaniu. Z kolei Phil przyznał, że od bardzo dawna miał pociąg do starszych kobiet.

Para zaszokowała ludzi po raz kolejny, kiedy wyznała, że chce…mieć razem dziecko! Oczywiście ze względów biologicznych nie było to możliwe, dlatego postanowili wyjąć matkę zastępczą.

#3 Kobieta z brodą i jej syn

pinterest.com
Udostępnijpinterest.com

Vivian Wheeler to kobieta, która zapisała się w Księdze Rekordów Guinnessa jako posiadaczka najdłuższej brody. Przyszła na świat jako hermafrodyta, a jej płci zadecydowała matka tuż po urodzeniu i lekarze usunęli jej męskie organy. Jednak nowo narodzone dziecko miało w sobie wciąż coś nietypowego – zarost na całej twarzy. Wszytko przez syndrom wilkołaka, który Vivian odziedziczyła po swojej babci.

Ojciec dziewczynki zdecydował się wysłać ją do pracy w cyrku, gdy miała 5 lat. Kobieta przez wiele lat pracowała w tym miejscu, gdzie poznała mężczyznę, z którym wbrew wyrokowi lekarzy, zaszła w ciążę. Ojciec chłopca wykradł go Vivian, gdy ten miał 3 latka. Matka była zrozpaczona i próbowała go odnaleźć, niestety na próżno.

Jednak po 30 latach stało się coś niezwykłego i to syn odnalazł swoją Vivian! Wyniki badań DNA potwierdziły, że są rodziną. Od tej pory mama i syn bardzo się do siebie zbliżyli. Vivian wciąż wspiera 33-latka i jego rodzinę, której stała się częścią.

Źródło: tapoos.com | Fotografie: upload.wikimedia.org