Rodzice oferują 250 000 zł rocznie dla niani, która zaopiekuje się ich dzieckiem. Jest jednak haczyk!

Opieka nad dzieckiem może być co dla niektórych czystą przyjemnością, a nie pracą. Sytuacja zmienia się jednak o 180 stopni, gdy w grę wchodzi opieka w nawiedzonym domu! Wie o tym doskonale jedna ze szkockich rodzin pragnąca zatrudnić nianię, która pracowałaby właśnie w takich właśnie okolicznościach. W grę wchodzi w tym przypadku oczywiście bardzo dobre wynagrodzenie – za opiekę nad dzieckiem w pięknym, przestronnym i zabytkowym domu rodzina jest w stanie zapłacić 50 tys. funtów rocznie!

Choć oferta jest bardzo ciekawa. dotychczas już 5 osób samowolnie zwolniło się z pracy. Powód? Choć ciężko w to uwierzyć są nim zjawiska nadprzyrodzone!

Rodzice oferują 250 000 zł rocznie dla niani, która zaopiekuje się ich dzieckiem. Jest jednak haczyk!Udostępnij

Żyjemy w tym domu od prawie 10 lat… W trakcie zakupy nieruchomości dostaliśmy informację, że dom był nawiedzony. Nie wpłynęło to jednak na naszą decyzję i już wkrótce staliśmy się właścicielami budynku. – napisała matka dziecka na ogłoszeniu zamieszczonym na Childcare.co.uk.

W ciągu ostatniego roku aż 5 niań zrezygnowało z pracy. Każda z nich skarżyła się na nadprzyrodzone zjawiska, takie jak: dziwne odgłosy, poruszające się meble czy spadające naczynia… Osobiście nie doświadczyliśmy żadnych paranormalnych zjawisk, podczas gdy przebywaliśmy w domu. Wciąż szukamy osoby, która zdecydowałaby się zaopiekować naszym dzieckiem, a za wykonaną pracę jesteśmy w stanie zapłacić naprawdę sporą sumę pieniędzy.

Czy w końcu znajdzie się ktoś, to odważy się na podjęcie tego typu pracy i zostanie tam na dłużej? Z pewnością nie każdy wierzy w tego typu zjawiska, dlatego chętne osoby wciąż się zgłaszają.

Rodzice oferują 250 000 zł rocznie dla niani, która zaopiekuje się ich dzieckiem. Jest jednak haczyk!
UdostępnijPixabay

Richard Conway, założyciel Childcare.co.uk, skomentował, że to najbardziej interesująca oferta pracy, jaką dotychczas mieli.

Kiedy zobaczyliśmy to ogłoszenie byliśmy w szoku! Niektórzy pracownicy byli do niego sceptycznie nastawieni, ale kiedy porozmawialiśmy z właścicielami domu i poprzednimi niańkami zdaliśmy sobie sprawę, że to nie żarty! Rodzina zapewnia, że jeszcze nikomu nie stało się w domu nic złego, jednak stawienie czoła tym wszystkim paranormalnym zjawiskom wymaga od niańki nie lada odwagi.- wyznał Richard Conway w wywiadzie dla Daily Mirror.

Znacie kogoś, kto mógłby się podjąć takiej pracy?

Źródło: ladbible.com | Fotografie: Childcare.co.uk