Kożuchowska pokazała się bez makijażu! Tak naprawdę wygląda 47 letnia aktorka

Gwiazdy kojarzą nam się przede wszystkim z tym, że na ekranach zachwycają nienagannym wyglądem – perfekcyjnym makijażem i idealną fryzurą. Jednak nie zawsze tak jest. Czasami rola wymaga od aktorki pokazania się opinii publicznej w nieco innym wydaniu. Tak było w przypadku 47-letniej Małgosi Kożuchowskiej.

(nie)Zawsze perfekcyjna

Już w najbliższy poniedziałek na antenie stacji TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu “Druga szansa”. Będziemy mogli zobaczyć w nim Małgosię w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas. Postać grana przez aktorkę – Monika Borecka – zrozumie, że została odurzona narkotykami i zgwałcona. Właśnie z tego zawsze perfekcyjnie wyglądająca i zadbana Małgosia, zupełnie nie będzie przypominać dotychczasowej siebie.

To świetna sprawa!

Myślicie, że aktorka przejmuje się tym, że tysiące fanów będzie oglądać ją w takiej odsłonie przez cały odcinek? Otóż nie. Jest wręcz przeciwnie… W rozmowie z Faktem aktorka zdradziła:

Jako kobieta naturalnie chcę być atrakcyjna i podobać się innym. Ale w pracy gdy tylko jest okazja lubię się oszpecać. Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam tym lepiej dla widza

Kożuchowska pokazała się bez makijażu! Tak naprawdę wygląda 47 letnia aktorkaUdostępnijKożuchowska pokazała się bez makijażu! Tak naprawdę wygląda 47 letnia aktorkaUdostępnij

Dla nas nawet w takim wydaniu jest piękna!

Źródło: fakt.pl | Fotografie: player.pl