Była ładną blondynką, ale to jej nie wystarczało. Teraz wygląda jak lalka z sex-shopu

Każda z kobiet chce być atrakcyjna. Jednak niektóre dziewczyny na opak rozumieją pojęcia piękna i stają się swoimi własnymi… “awatarami”. Za dużo operacji plastycznych sprawia, że twarz wygląda nienaturalnie, a figura przypomina lalkę Barbie w skali 1:1.

To, co dla nas okazuje się dziwactwem, dla tej 30-letniej Łotyszki było szczytem marzeń. Victoria Wild wydała ponad 50 tysięcy dolarów na szereg operacji plastycznych. Zmieniła nos, usta, zainwestowała w implanty pośladków i powiększyła piersi z rozmiaru 32A na 32G!

Przed zabiegami wyglądała naprawdę pięknie i kobieco

1Udostępnij

Kompletnie niczego jej nie brakowało!

1aUdostępnij

Kobieta jednak uważała, że wygląda zbyt zwyczajnie

Postanowiła zmienić całkowicie swój wygląd i upodobnić się do… plastikowej lalki.

2Udostępnij

Victoria wykonała operacje dzięki pomocy finansowej swojego chłopaka

3Udostępnij

“Kto nie chciałby być traktowany jak sexy lalka? Ludzie patrzą na mnie na ulicy i kocham to uczucie”

4Udostępnij

Moje dzieciństwo było całkiem normalne. Mieszkałam na wsi. Byłam szczupłą blondynką z bardzo małym biustem. Nie podobało mi się to i miałam kompleks niższości. Będąc nastolatką nie miałam pojęcia o chirurgi plastycznej, ale od zawsze chciałam wyglądać jak lalka z dużym biustem. To przecież takie sexy!

5Udostępnij

Gdy skończyłam 20 lat, zaczęłam pracę jako fotomodelka

Wtedy dowiedziałam się, że operacyjnie można znacznie powiększyć piersi. Zaczęłam oszczędzać i po jakimś czasie było mnie stać na pierwszą operację

Jednak to było dla niej zdecydowanie za mało… Fantazja stała się rzeczywistością, gdy w wieku 25 lat poznała swojego chłopaka, Simona. Mężczyzna jest włoskim biznesmenem i stać go było na pomoc finansową w realizowaniu marzeń swojej ukochanej.

7Udostępnij

Zastrzyk gotówki ze strony Włocha pozwolił Wild powiększyć usta, zaaplikować botoks, włożyć implanty w pośladki, zoperować nos i trzy razy powiększyć piersi

8Udostępnij

Chłopak Victorii uwielbia jej nowy wygląd i uważa ją ze seksbombę

A podobno liczy się wnętrze człowieka… 😉

Źródło i fotografie: viralka.pl, huffingtonpost.com, dailymail.co.uk