Ekspert od mowy ciała rozszyfrował przyszłą żonę księcia Harry’ego. Jej gesty wiele zdradzają

Meghan Markle i książę Harry wzbudzają ostatnimi czasy sporo kontrowersji. Do ślubu pary pozostało kilka tygodni, a na jaw wychodzi coraz więcej informacji na ich temat.

Darren Stanton, także pokusił się o śmiałą interpretację uczuć Meghan do przyszłego męża. Ekspert od języka ciała przeanalizował parę królewską i wydał opinię. Jego zdaniem uczucia kobiety nie są tak szczere jakby mogło się wydawać.

Prawdziwe uczucie ukryte w gestach

Analizując czyjeś gesty i zachowania jestem w stanie stwierdzić, czy uczucie danej pary jest autentyczne i nie jest podszyte kłamstwem. Kiedy widać, że dwójka osób się ze sobą dogaduje, ich zachowanie jest naturalne i nie ma w nim niczego wymuszonego.

Wspólny wywiad a w nim wiele szczegółów

Stanton skupił się na wywiadzie, którego Meghan i książę Harry udzielili Mishalowi Husainowi dla BBC. Film wyświetlono ponad dwa miliony razy, ale tylko Stanton skrupulatnie skupił się na gestach i zachowaniu przyszłej księżniczki.

A post shared by 1843 magazine (@1843mag) on

W wywiadzie widziałem naprawdę wiele miłych momentów. Jest dużo chwil, w których widzimy, jak Meghan łapie za rękę Harry’ego, zupełnie tak jakby nie chciała stracić kontaktu z nim nawet na sekundę.

Warto skupić się także na tym, że para bardzo często w czasie tego wywiadu spogląda na siebie, dłużej niż zazwyczaj ma to miejsce. Taki przedłużony kontakt wzrokowy może świadczyć o tym, że łączy ich głębokie uczucie lub wspólne przeżycie/problem.

Z tego filmu wynika także, że Meg jest dominującą osobą w związku i bardzo możliwe, że mimo rangi Harry’ego, to ona podejmuje ważne decyzje.

Można także odczytać, że jest pewną siebie kobietą, co odpowiada Harry’emu.

Dominująca osoba w związku

Harry jest wyraźnie zestresowany sytuacją, co widać po tym, że przygryza wargę. To klasyczny gest, który świadczyć może o tym, że pewnymi pytaniami był zakłopotany. Meghan nie miała z tym absolutnie żadnego problemu.

Abstrahując od tego, co mówi się w mediach, przyszła księżniczka jest zakochana w narzeczonym, a razem tworzą obraz pary przepełnionej szacunkiem i miłością.

Ten wywiad jest szczególny, ponieważ widzimy w nim książęcą rodzinę, która zachowuje się w sposób naturalny, zupełnie inaczej niż na wystudiowanych zdjęciach. Zazwyczaj na fotografiach widzimy starannie dobrane pozy, a film przedstawia szczęśliwych i zakochanych w sobie trzydziestolatków.
Myślę, że wywiad został zrobiony celowo, aby pokazać młodym ludziom, że książe i jego przyszła żona są także ludźmi z emocjami.

Muszą zachowywać pozory

Książę Harry zachowuje się tak jak jego brat, William i ojciec Karol. We wszelkich wystąpieniach publicznych decyduje się na asekuracyjny gest – jedną rękę trzyma na brzuchu, a drugą wkłada do kieszeni.

Meghan wydaje się wspierać go w tej postawie, kładąc rękę na jego plecach, tak jakby chciała go tym uspokoić. Nie robi jednak tego w sposób protekcjonalny, a taki, który wyraża chęć wsparcia i miłości.

Wiele osób podważa także szczerość uśmiechu przyszłej księżnej, a według moich badań, mogę stwierdzić, że jest on całkowicie autentyczny. Wiedziałbym, kiedy maskuje ona swoje nieszczere intencje.

A post shared by 7sisters.ru (@7sisters.ru) on

Wychodzi na to, że Meghan jest zakochana w swoim narzeczonym 😊

Fotografie: instagram.com