Fani podejrzewają, że Doda jest w ciąży. Dopatrzyli się jednego szczegółu w jej ciele

Ostatnie miesiące dla Dody były bardzo ciężkie. Zmarła jej ukochana babcia i na kilka tygodni artystka zniknęła z życia publicznego. Zaszyła się w domu. Odwołała nawet kilka koncertów. Wówczas zastąpił ją Michał Szpak, który wykazał się koleżeńską postawą.

Emil wielokrotnie był komplementowany publicznie przez Dodę. I tak było tym razem. Zrobił żonie niespodziankę i zabrał ją w egzotyczne miejsce

Kilka miesięcy wcześniej Doda także zrobiła niespodziankę ukochanemu, zabierając go do jedynego miejsca w Polsce, gdzie uprawia się lawendę. Można sądzić, że ich miesiąc miodowy cały czas trwa!

Doda nie byłaby sobą, gdyby nie wrzuciła zdjęcia z tej pięknej wycieczki

Na Instagramie umieściła zdjęcia, na których pokazuje swoją nienaganną figurę i płaski brzuch. Fani oczywiście zachwycają się jej wdziękami, ale są i tacy, którzy uważają, że w pewnym wieku nie wypada pozować w taki sposób.

Trochę za bardzo się wypięłaś piersiami do przodu bo aż ci żyły wyszły😂 trochę mniej zdjęć pod publikę, zachowaj to dla męża.

Piękne ciało tylko te usta 👸

Pojawili się też tacy, którzy bacznie obserwowali ciało Dody i padło podejrzenie, że piosenkarka może być w ciąży

Jeden z obserwatorów dopatrzył się żyłek na piersiach, które najczęściej pojawiają się u kobiet w ciąży. Czy mogłaby to być prawda w momencie, gdy Dorota chwali się idealnym ciałem? Może fana poniosła odrobinę fantazja?

Fotografie: instagram.com