Zatrzymała się, aby zabrać autostopowiczkę. Nie miała pojęcia, że tak ją potraktuje

67-latka jechała drogą, gdy na poboczu dostrzegła stojącą kobietę. Widziała, że jest zmarznięta i próbuje złapać okazję. Zrobiło jej się szkoda 25-latki, dlatego nie tylko zatrzymała się, aby ją gdzieś podwieźć, ale także zaprosiła ją do domu na ciepłą herbatę.

Nie przypuszczała nawet, że młoda kobieta będzie wobec niej tak brutalna i nie okaże wdzięczności za jej serce

Po tym, gdy napoiła kobietę, odwiozła ją pod wskazane miejsce. Niestety, gdy się zatrzymała, okazało się, że autostopowiczka ma inne plany wobec 67-latki. Zaczęła szarpać i wyzywać starszą od siebie kobietę.

Młodszy aspirant Patrycja Kaszuba, rzeczni prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, powiedziała: “Dała jej też kurtkę, po czym odwiozła do wskazanej przez autostopowiczkę miejscowości. Straty jakie poniosła 67-latka to ponad tysiąc złotych”.

Zatrzymała się, aby zabrać autostopowiczkę. Nie miała pojęcia, że tak ją potraktujeUdostępnij

25-latka siłą wyrwała kobiecie torebkę z kluczami do samochodu, pieniądze i uciekła

Policja bardzo szybko otrzymała zgłoszenie i mogła działać. Już po godzinie kobieta została zatrzymana w swoim mieszkaniu. Gdy doszło do zatrzymania, we krwi miała 2 promile alkoholu.

Kobieta usłyszała zarzut rozboju, do którego się przyznała. Decyzją sądu została aresztowana na dwa miesiące. Grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności

Zatrzymała się, aby zabrać autostopowiczkę. Nie miała pojęcia, że tak ją potraktujeUdostępnij

Aż człowiek boi się pomagać w tych zepsutych czasach…

Źródło: brzeg24.pl | Fotografie: materiały policyjne, youtube.com