Imigranci zaatakowali starszą kobietę. Szokujące nagranie obiegło sieć

Zdania na temat przyjmowania imigrantów są mocno podzielone. Podczas gdy jedni uważają, że każdy zasługuje na pomoc, inni są zdania, że uchodźcy to margines społeczny, który może zaszkodzić naszemu państwu i nie tylko. Obawy dotyczące imigrantów oczywiście nie wzięły się znikąd. Konflikty, zniszczenia infrastruktury i gwałty, których niejednokrotnie się dopuścili, sprawiają, że ludzie coraz częściej patrzą na nich z dużym dystansem. Teraz do sieci wyciekło kolejne wstrząsające nagranie z udziałem uchodźców.

Szokujące wideo

Kilka dni temu Imam Mohammad Tawhidi‏ na swoim Twitterze opublikował wstrząsające nagranie. Widzimy na nim, jak iraccy migranci atakują duńską kobietę. Na początku filmu jeden z nich mówi “ithbah’ha, ithbah’ha”, co oznacza “Zarżnij ją, zabij ją”. Po chwili drugi dodaje “Yalla Imshu”, co oznacza “zróbmy to teraz”. Chwilę później widzimy, jak kobieta jest kopana i bita po głowie.

Szokujące nagranie zostało udostępnione już ponad 11 tys. razy. Możesz obejrzeć je poniżej. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Źródło: twitter.com | Fotografie: twitter.com